{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Kargo Takibi
Yeni Yıl Cansu Dere
BEREKET

Bereket'siz bir yılbaşı sofrası düşünülemez! Limonun tazeliği ve tarçının sıcaklığıyla harmanlanan Bereket, şık ambalajlı oda kokusu ve mumuyla, yılbaşı ruhunu sofralarınıza taşıyacak. Bereket'le , yaşam alanınız iyilik enerjisi yayan narın büyüleyici kokusuyla dolacak.

test
MİNİ MUMLAR

Klasikleşen üç kokumuz Hemp Leaves, Apple & Cinnamon ve Bereket bir arada: Mini Trio. Sevdiklerinizle yılbaşı ruhunu paylaşmanın en güzel yollarından biri olan sınırlı sayıdaki Mini Trio yeniden sizlerle!

test

AYRICALIKLI SERVİSLERİMİZ

test
KUTLAMALARIN VAZGEÇİLMEZİ:KİŞİYE ÖZEL DOLUM KOLONYASI

Kişisel notunuzu yazdırabileceğiniz etiketi ve bittikçe yeniden doldurulabilir olmasıyla Kişiye Özel Dolum Kolonyalarımız sevdikleriniz için vazgeçilmez bir hediye seçeneği.

test
HEDİYE BİR SANATTIR!

Yılbaşı ruhunu taşıyan en güzel, en şık sürprizi yapabilmeniz için, hediyenizi sevdiklerinizin baş harfi ile kişiselleştirip özenle hazırlıyor ve özel notunuz ile onlara ulaştırıyoruz.

test
MAĞAZALARIMIZ

⁠Sevdiklerinize yılbaşı ruhunu taşıyan en ışıltılı hediyeleri ararken danışmanlarımızdan destek alarak, kişiselleştirilmiş hediye setlerini arzu ettiğiniz gibi hazırlatabilmeniz için size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

test
HEDİYENİZ AYNI GÜN KAPIDA!

⁠Sevdiklerinize hediyenizi en hızlı şekilde iletebilmek için, saat 12.30'a kadar vereceğiniz İstanbul siparişlerinizi aynı gün, 16.00'a kadar vereceğiniz İstanbul ve Ankara siparişlerinizi ertesi gün teslim* ediyoruz