{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Kargo Takibi
heritage store logo

Geçmiş ve bugün İstanbul’da buluşuyor: Tarih kokan ve yepyeni bir mağazacılık deneyimi sunduğumuz “Atelier Rebul Heritage Store” açıldı! Tarihi mekanları özel dokunuşları ile yaratmasıyla bilinen Osmanlı Sanatı Uzmanı Serdar Gülgün imzalı, mağaza-müze-eczane temalı eşsiz mağazamız Galataport Paket Postanesi’nde!

“Tarihi Yarımada’ya bakan bu mağazayı tasarlamaktan büyük heyecan duydum. Rebul Eczanesini, 19.yüzyıl sonundan 21.yüzyıla taşımak harika bir deneyim." Serdar GÜLGÜN

statik banner 15
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BİR YOLCULUK

Rebul Eczanesi, nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi ile birlikte, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlığıyla bir araya getirerek günümüze kadar kalite ve güvene bağlı kalarak sunmaya öncelik verdi. Şimdi ise 19. yüzyıldaki ilk mağazamızdan ilhamla 21. yüzyıla taşıdığımız geçmişimizin en modern halini sizlere Atelier Rebul Heritage Store ile sunuyoruz.

statik banner 16
ÖZEL KONSEPT MAĞAZACILIK DENEYİMİ

Çevresinde bulunan tarihi yapıları ile Tarihi Yarımada’yı gören adeta Doğu’nun mistisizmi ile Batı’nın modernizmi arasında konumlanan ve Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde yer alan mağazanın her detayı titizlikle düşünüldü. Osmanlı Sanatı Uzmanı Serdar Gülgün imzası ile tasarlanan ve mimarisiyle büyülemeye hazır bu benzersiz mağazada bir asırdan fazla süredir arşivlerde saklanan antika şişeler, evraklar ve eski fotoğraflar sergileniyor.

statik banner 17
KİŞİYE ÖZEL ÜRÜNAYRICALIĞI

Yalnızca Heritage Store’a özel olarak hazırlanan %100 doğal içerikli farklı kokular ile geleneksel sabun, doğal deodorant ve oda spreyini müşteriler seçtikleri kokuları kendilerine özel olarak hazırlatabilecek. Tecrübeli eczacı/kimyagerler eşliğinde hazırlanacak ve kişiye özel formüle edilecek kozmetik ürünlerini üreten bir eczane görevini üstlenecek ve özel deneyimin keyfini arttıracak.

statik banner 18

Uzun ve güzel yolculuğumuzdaki farklı dönemlerin izlerini Serdar Gülgün’ün dokunuşları ile dekorasyona yansıttığımız yeni mağazamızı beğeninize sunmaktan ve bu değerli mirasımızı sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz. Mirasımızdan beslenen ve geçmişle bugün arasında köprü kuran bu özel mağazamız ile o dönemin büyülü atmosferini yeniden yaşatıyoruz. 125 yılı aşan yolculuğumuzdaki kıymetli arşivlerimizden gün yüzüne çıkardığımız çok özel detaylarla tasarlanmış bu mağazamızda tarih kokan, ilham veren, modern ve yepyeni bir deneyim sunmayı istedik. Kapılarından içeriye adımınızı attığınız anda mobilyalarından tavanlarına, apliklerden perdelerine asırlık hikayenin ortak olduğu dönemlerin izlerine rastlıyorsunuz. Tamamı devlet sanatçılarının kalem işçiliği ile yaratılan ve haftalarca üzerinde titizlikle çalışılan tavanın içerisinde imza İstanbul koleksiyonumuzda kullandığımız desen bulunuyor. Sayısız detaylarımızla birlikte, mağaza-müze-eczane temalı mağazamızda tarihi bir yolculuk yaşatıyoruz.