{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Kargo Takibi

Entegre Yönetim Sistemi Kapsamı

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ KAPSAMI

REBUL KOZMETİK, Gazi Osman Paşa OSB 5.Sokak No:3 Çerkezköy/Tekirdağ adresinde, kozmetik ürün imalatı, satışı ve sevkiyatı alanında faaliyet göstermektedir.

REBUL KOZMETİK bu kapsamlara uygun olarak; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemini, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini, ISO 22716 (GMP) İyi Üretim Uygulamaları Sistemini, BRCGS CP Tüketici Ürünleri Sistemini kurmuştur ve SEDEX Belgesi ile sosyal gerekliliklere uyduğunu taahhüt etmiştir.

Süreçlerini standartların gerekliliklerine göre takip eden ve iyileştirme çalışmalarını gerçekleştiren REBUL KOZMETİK, yine bu kapsama uygun olarak risk ve fırsat değerlendirmesi yapmış; iç ve dış hususlarını belirlemiştir.

REBUL KOZMETİK, Çerkezköy Gazi Osman Paşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 46.000 m2 lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Konum itibari ile tesis kuzeyinde tekstil fabrikası, güneyinde döküm fabrikası, doğusunda otomotiv fabrikası bulunmaktadır.

REBUL KOZMETİK üretim tesisi; komşu fabrikalara ve organize sanayi bölgesine, kapsam dahilinde üretimini yaptığı ürünlerden kaynaklı üretim atıklarının etkilerini önlemek adına çevre yasalarına uygun olarak gerekli tedbirleri almakta ve çevre boyut değerlendirmesini yaparak iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Buna paralel şekilde çevre yasalarına uyulmasını takip etmekte ve uygulamaktadır.

REBUL KOZMETİK, kapsam dahilinde yürüttüğü faaliyetlerde ve süreçlerde iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini üst düzeyde sağlamaktadır. Çalışanlarının bilinçlendirilmesi için düzenli olarak eğitim planına uygun şekilde eğitimler düzenlemekte; iş sağlığı ve güvenliği yasalarına uyumu takip ederek gereklilikleri sağlamaktadır. Tüm çalışmalarında müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı benimseyen REBUL KOZMETİK, müşterilerinin ihtiyacı olan ürünlerin üretimi konusunda en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.