{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Kargo Takibi

Teslimat ve Kargo

 


Standart Teslimat


Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 1 - 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.


Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından web sitemiz üzerinden "Siparişlerim" alanından "Sipariş Takibi" alanına tıklayarak teslimat sürecini takip edebilirsiniz. Ek olarak https://www.yurticikargo.com/ web sitesinden sipariş numaralarınız ile sipariş takibini gerçekleştirebilirsiniz.


Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza sms yolu ile bilgilendirme geçecektir.


1500 TL altı verilen siparişlerinizde kargo ücreti tüm Türkiye’ye 49 TL olup, 1500 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.


Aynı Gün Teslimat


Her gün (iş günlerinde geçerlidir) 16:00’ya kadar vereceğiniz İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bodrum ve Antalya içi tüm siparişlerinizde Aynı Gün Teslimat seçeneği bulunmaktadır.


16:00’dan sonra verilen siparişler ise, bir sonraki iş günü kargoya verilir ve evinize teslim edilir.


İstanbulda Adalar, Çatalca, Silivri, Şile, Riva, Uskumruköy, Polonezköy ve Ömerli  hizmet alanının dışında yer almaktadır.


1500 TL altı alışverişlerinizde Aynı Gün Teslimat ücreti 59 TL’dir. 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Aynı Gün Teslimat seçeneğinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.


Ek olarak https://www.pakettaxi.com/takip web sitesinden sipariş numaralarınız ile sipariş takibini gerçekleştirebilirsiniz.

2 Saat İçinde Hızlı Teslimat


Her gün 21:00'e kadar vereceğiniz İstanbul teslimat adresli siparişlerinizde 2 Saat içinde hızlı Teslimat seçeneği bulunmaktadır.


Siparişleriniz lokasyonunuza istinaden en yakın çıkış noktasından Pakettaxi ile teslim alınarak 2 saat içerisinde adresinize teslim edilir.


Not: Seçili bölgeler için geçerlidir.