{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Kargo Takibi

- blogAtelier -

Atelier Rebul

Asırlık Formüller & Koku Uzmanlığı

Sevgililer gününe özel hediye seçenekleri

Bisous Eau de Parfum

1.Bisous Eau de Parfüm

Collection Atelier ailesinin Sevgililer Günü için yaratılan sınırlı sayıdaki en yeni kokusu “Bisous Eau de Parfum” ile ona unutamayacağı bir hediye vermeye ne dersiniz? Meyve ve çiçek kokularıyla dolu bir heyecan yaratmak üzere, koku uzmanlığıyla yaratılan “Bisous Eau de Parfum” parfümümüz her notasındaki eşsiz kokusuyla benzersiz bir hediye olacaktır.

Sevgililer Gününe Özel Hediye Setleri

3. Pera Eau de Parfüm

Pera Parfüm; sıcak ve baharatlı kokusu, incelikle düşünülmüş şişe tasarımı, püskül detaylı özel vintage pompası ile unutulmayacak bir deneyim yaşatır. Pera Parfüm’ü onun isminin baş harfi ile kişiselleştirerek unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

test

5. Bereket Set

⁠Bolluk ve bereketin simgesi olan kadim meyve narın, tarçın ve karanfille harmanlandığıBereket Koleksiyonu, hem rengi hem de sıcacık kokusuylaSevgililer Günü'nde sofralarınıza ve yaşam alanlarınıza çok yakışacak bir hediye önerisi. ⁠Hediye sanatı denince ilk akla gelen markalardan biri olan Atelier Rebul hem mağazalarında hem de online mağazasında sevdiklerinize kişiselleştirilmiş hediyeler sunmanızı kolaylaştırıyor.

Sevgililer gününe özel hediye seçenekleri

/sevgililer-gunune-ozel-hediye-secenekleri