{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Kargo Takibi

- blogAtelier -

Atelier Rebul

Asırlık Formüller & Koku Uzmanlığı

İstanbul Koleksiyonuna Yeni Katılan Ürünler

İSTANBUL KOLEKSİYONU’NA YENİ KATILAN ÜRÜNLER


İstanbul'dan ilham alan ve şehrin kendine has dokusundan esinlenerek yaratılan Atelier Rebul İstanbul İmza Koleksiyonu, gizemli ve sıcak baharat notalarının birleştiği Doğu-Batı sentezi ile İstanbul’un tüm zengin renklerini yansıtıyor. Bu koleksiyon, genişleyen ürün yelpazesi ile tüm duyularınıza hitap ediyor ve İstanbul'un ikonik kokusuna sahip olan sandal ağacı yağı gibi mucizevi içeriklerle de destekleniyor.


Yeni ürünler arasında, İstanbul Eau de Parfum'ün kokusuna sadık kalarak yaratılan daha zengin içerikli, güçlü ve yoğun Yeni İstanbul Extrait de Parfüm öne çıkıyor. İstanbul İmza Koleksiyonu sevenleri ile buluşan ve İstanbul'un ikonik kokusuna ek olarak, sandal ağacı yağının yenileyici, besleyici ve iyileştirici gücünü içeren Saç Parfümü, Işıltılı Vücut Yağı, Parfümlü Şampuan, Durulanmayan Saç Kremi ve Medium Çubuklu Oda Kokusu da yeni koleksiyonda bulunuyor.


İkonik İstanbul Koleksiyonu; safran, tarçın, karanfil ve vanilyanın çekici ve sıcak baharat notaları ile gizemli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Çarpıcı kalp notası baştan çıkarıcı menekşe, yasemin ve siyah orkide ile harmanlanırken alt notalar ise vanilya, amber ve miskin derin notaları ile sarılıyor. Sofistike odunsu sandal ağacı notaları, paçuli, sedir ağacı, baştan çıkarıcı Oud ile birleşerek kalıcı bir iz bırakıyor.


İSTANBUL'UN TARİHİ DOKUSUNA SAYGI: KOLEKSİYONUN TASARIM DETAYLARI


Atelier Rebul İstanbul İmza Koleksiyonu, parfümden kolonyaya, çubuklu oda kokusundan muma, banyo ürünlerinden bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ürünler, incelikle düşünülmüş ambalaj tasarımları ile geçmişle geleceği, modernle mistiği, tutkuyla zarafeti bir araya getiriyor. Koleksiyona yeni eklenen ürünler de ambalaj ve şişe tasarımlarında nostaljik İstanbul'u simgesel detaylarla sunuyor.


Atelier Rebul İstanbul İmza Koleksiyonu, İstanbul'un tarihindeki zenginliği ve özgünlüğünü modern bir yaklaşımla yansıtan bir koleksiyon. Bu koleksiyon; Atelier Rebul’ün doğduğu şehir İstanbul’un gizli kalmış kokularından esinlenerek yarattığı eşsiz ve ikonik İstanbul İmza Koleksiyonu’na mucizevi sandal ağacı yağı ve oryantal notaları ile iz bırakacak 6 farklı yeni ürün daha ekleniyor.


Her bir ürün İstanbul’un mucizevi ve iyileştirici kısımlarından ilham alınarak oluşturuldu. Koku ağırlığını odunsu & baharatlı olarak tanımlayabileceğimiz İstanbul İmza Koleksiyonu’nun içerisinde safran, vanilya, karanfil, tarçın ve ana koku olarak sandal ağacı yer alıyor. Yeni parfüm ürünlerimiz lüks ve duyusal bir deneyim sunuyor.


İSTANBUL KOLEKSİYONU’NA YENİ KATILAN ÜRÜNLER


İSTANBUL EXTRAIT DE PARFUMYeni İstanbul Extrait de Parfum, orijinal gizemli İstanbul Eau de Parfum'ün notalarına sadık kalarak daha zengin ve güçlü bir formülle karşımıza çıkıyor. Odunsu, baharatlı, amber koku ailesinde yer alan bu yeni parfüm, tarçın, safran ve karanfilin mistik ve etkileyici birleşimini sandal ağacı ile buluşturuyor. Aynı zamanda sevdikleriniz için baş harf uygulaması ile kişiselleştirilebilen çok özel bir hediye. Siyah kutusu ve siyah şık şişesiyle göz alıcı bir tasarıma sahip.


İSTANBUL SAÇ PARFÜMÜYeni İstanbul Saç Parfümü, İstanbul’un mistik kokusuyla saçlarınız için parfüm niteliği taşırken, aynı zamanda içeriğindeki değerli yağlar sayesinde saçlarınıza nem ve ışıltı katan komple bir bakım ve güzellik ürünü.


İSTANBUL IŞILTILI VÜCUT YAĞIYeni İstanbul Işıltılı Vücut Yağı, doğal ve mineral kökenli inci tanecikleri sayesinde cildi ve saçı besleyen, yumuşatan, aydınlatan ve İstanbul'un Mısır Çarşısı'ndan ilham aldığı imza notalarıyla cilde hem gizemli bir koku hem de ışıltı katan bir vücut yağı. Bu besleyici kuru yağ formülü saç uçlarında da kullanılabilirken içeriğindeki 7 zengin bitki özü ile saç uçlarının daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor. İkonik İstanbul kokusuna sahip bu ürünle duyusal ışıltılı bir yolculuğa çıkın.


İSTANBUL PARFÜMLÜ ŞAMPUANYeni İstanbul Parfümlü Şampuan, içeriğindeki değerli yağlar ve bitki özleriyle, eşsiz "İstanbul" imza kokusunu duyularınıza dokunacak bir banyo deneyimine taşıyor. Mısır Çarşısı’nın mucizevi iyileştirici sandal ağacı yağı, Hindistan cevizi yağı, avokado yağı ve 17 farklı bitki özüyle saçları daha yumuşak, pürüzsüz hissettirirken, saçların elektriklenmesinin azalmasına yardımcı oluyor.


İSTANBUL DURULANMAYAN SAÇ KREMİİstanbul’un Mısır Çarşısı’ndan esinlenerek yaratılan bu eşsiz ve ikonik kokuya sahip Yeni İstanbul Durulanmayan Saç Kremi, saçlara nem ve parlaklık veriyor.


Yeni İstanbul Durulanmayan Saç Kremi, Mısır Çarşısı’nın mucizevi iyileştirici sandal ağacı yağı, 17 farklı bitki özü mısır proteini, buğday proteini ve soya proteini ile saçınızı sadece birkaç sprey uygulaması ile nemlendiriyor, yumuşatıyor ve saçlarınızın daha kolay taranmasına yardımcı oluyor.


İSTANBUL MEDIUM ÇUBUKLI ODA KOKUSUİstanbul Çubuklu Oda Kokusu şimdi yeni boyuyla karşınızda! Uzun süre kalıcı Yeni İstanbul Medium Çubuklu Oda kokusu, İstanbul’un keşfedilmemiş, gizemli ve sıcacık kokularını evinize taşıyor.


Sandal ağacı yağı, safran, tarçın, karanfil ve vanilya ile harmanlanan İstanbul İmza Koleksiyonu’na yeni eklenen saç parfümü, saç kremi, şampuan ve çubuklu oda kokusu gibi ürünlerimize websitemizi ve Atelier Rebul mağazalarını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz...

/yeni-istanbul-koleksiyonu-urunleri