{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Kargo Takibi

- blogAtelier -

Atelier Rebul

Asırlık Formüller & Koku Uzmanlığı

Doğaya Saygımız Tescillendi


DOĞAYA SAYGIMIZ TESCİLLENDİ!


 


Rebul Şirketler Grubu’nun Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri Dünya Çapında Onaylı


 


Temiz, doğa dostu formülleriyle birlikte hayvan dostu yaklaşımıyla da sorumluluk bilincinde hareket eden Rebul Şirketler Grubu, artık Cruelty Free International tarafından onaylanan Leaping Bunny statüsüne sahip.


 


Sürdürülebilir bir dünya için tüm eforlarını ‘Gezegene Teşekkür’ başlığında toplayan Rebul Şirketler Grubu olarak doğaya ve doğadaki tüm canlılara saygılı üretimlerimize devam ediyoruz. 1895 yılından bu yana, hayvan dostu yaklaşımıyla hayvanlar üzerinde hiçbir test uygulamayan Rebul ve Atelier Rebul markaları olarak şimdi, hayvan testlerini bitirmek için çalışan global kurum Cruelty Free International tarafından onaylanan Leaping Bunny programı üyesiyiz.


 


Tedarikçilerinin ürünleri ve içeriklerinin tüm Leaping Bunny kriterlerine uyduğunu doğrulamak için Cruelty Free International ile uzun süreli bir inceleme sürecinden geçen Rebul ve Atelier Rebul markalarımızın tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde; hammaddeleri ve içerikleri için hayvan testleri yapılmadığı tescillendi. Dünya çapında tanınan bu altın standart, sabit bir tarih politikasına bağlı kalarak, devam eden tüm materyaller ve ürünler için hayvan testlerini izlemeyi ve bağımsız denetimlerle takip etmeyi kapsıyor.


 


Cruelty Free International hakkında bilgi için; Crueltyfreeinternational.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

/dogaya-saygi