{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }
Kargo Takibi
Anneler Günü Çanta Hediyesi
ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL İNDİRİMLİ HEDİYE SETLERİ

Anneler Günü’nde annenizi daha değerli hissettirmek için özenle hazırlanan kişiselleştirilmiş hediye setleri seçeneklerini keşfedin. Eşsiz notalardan oluşan imza parfümler, özel kokulu mumlar ve oda kokuları…​

KEŞFEDİN
ANNENİZE İSTANBUL BOSPHORUS İLE BOĞAZ’IN BÜYÜSÜNÜ HEDİYE EDİN!

İstanbul Boğazı’ndan ilham alınarak yaratılan yepyeni İstanbul Bosphorus Eau de Parfum; odunsu, çiçeksi ve akuatik notaları ile öne çıkıyor. Ferahlatıcı, aromatik, mineral ve deniz tuzunun canlandırıcı özelliklerini içeren yeni İstanbul Bosphorus Eau de Parfum ile annenize Boğaz’ın büyüsünü hediye edin.

KEŞFEDİN

AYRICALIKLI SERVİSLERİMİZ

discover area image
HIZLI TESLİMAT SERVİSİ

Hediyelerinizi, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa’da seçili bölgelerde 2 saatte hızlı teslimat ayrıcalığıyla annenize ulaştırıyoruz.

discover area image
HEDİYE BİR SANATTIR

Anneler Günü’nde en güzel, en şık sürprizi yapabilmeniz için, hediyenizi özenle hazırlıyor; annenizin baş harfi ile kişiselleştiriyor ve özel notunuz ile annenize ulaştırıyoruz.

discover area image
MAĞAZALARIMIZ

Annenize hediye ararken danışmanlarımızdan destek alarak hediyelerinizi arzu ettiğiniz gibi hazırlatabilmeniz için size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

discover area image
HEDİYENİZ AYNI GÜN ANNENİZİN KAPISINDA

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa’da seçili bölgelerde, 16.00'a kadar vereceğiniz siparişleriniz ''Aynı Gün Teslimat'' servisiyle annenizin kapısında!