{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Kargo Takibi
Yeşil Çay Reed Hediye Mandalina Çanta Hediye yeni mandalina Hızlı Teslimat Bophorus aynı gun teslımat
discover area image
Yaz neşesini hissedin!

Bodrum mandalinalarının eşsiz notalarıyla Ege'nin büyüleyici kıyılarına bir yaz yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İkonik Mandalina Koleksiyonu şimdi yepyeni ve sınırlı sayıdaki tasarımıyla karşınızda!

discover area image
Mandalina notalarının ferahlatıcı etkisini teninizde hissedin!

Tasarım ilhamını mandalina formundan alan yepyeni "Mandalina Koleksiyonu" yuvarlak ahşap kapak ve canlı etiket tasarımıyla, yazın taze ve enerjik ruhunu yansıtıyor.

category mobile image
category mobile image
category mobile image
category mobile image
category mobile image
category mobile image
category mobile image
category mobile image
category mobile image
singel banner image

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK EFORLARIMIZ

Üretimde sıfır atık vizyonumuz, daha az plastik ambalaj, yeniden doldurulabilir ürünler, vegan & cruelty free ve temiz içeriklerimizle gezegene teşekkür ediyoruz.


#gezegeneteşekkür

singel banner image

HİKAYEMİZ

Atelier Rebul’de Online Alışveriş


Atelier Rebul’de kaliteli ve özgün ürünleriyle parfüm, kolonya, mum, oda kokusu ve daha birçok seçenekte sizleri bekliyor. Atelier Rebul olarak online alışveriş avantajlarıyla müşterilerimize kapılarımızı açıyoruz.


Atelier Rebul ile Tanışın


Markamız 1895 yılında İstanbul Pera’da kuruldu. Köklü bir geçmişe sahip olan bir marka olarak, geleneksel Türk zanaatını modern tasarımlarla birleştirerek benzersiz ve kaliteli ürünler ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Atelier Rebul olarak parfüm, kolonya, oda kokusu, mum ve daha pek çok ürün kategorisinde geniş bir yelpazemiz bulunmaktadır.


Atelier Rebul Ürün Çeşitleri Nelerdir?


Atelier Rebul olarak çeşitli ürün kategorileri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Parfümler, kolonyalar, iç mekanlarınızı güzel kokularla dolduran oda kokuları, atmosferinizi özel kılan mumlar ve daha pek çok ürün, zengin ürün yelpazemiz içerisindedir.


Atelier Rebul'un En Popüler Ürünleri Nelerdir?


En popüler ürünlerimiz arasında, özel tasarımlarıyla dikkat çeken İstanbul İmza Koleksiyonu öne çıkmaktadır. Atelier Rebul İstanbul oda kokusu, parfüm ve kolonyaları, markamızın benzersiz ve karakteristik kokularını taşımaktadır. Pera, İstanbul, 1895 İmza Koleksiyonları ve Çırağan, Bereket, My Beautifyl Garden gibi çok sevilen koleksiyonlarımız, markamızın köklerine özel bir duruşunu simgeler.


Atelier Rebul Koleksiyonlarını Keşfedin!


Çiçeksi, Baharatlı, Odunsu ve daha pek çok farklı notadan oluşan parfüm koleksiyonlarımız, herkesin kendine özgü bir tercih bulmasına olanak tanır. Ayrıca, mekanlarınıza zarafet katan çubuklu oda kokusu,mum ve el yapımı ev aksesuarı gibi ürünler de koleksiyonlarımız arasında yer alır.


Atelier Rebul Online Alışveriş Avantajları


Online alışverişte müşterilerimize bir birçok avantaj sunuyoruz. Avantajlı fiyatlar, özel kampanyalar ve hızlı teslimat gibi avantajlarla, Atelier Rebul ürünlerimizi kolayca satın alabilirsiniz.


Atelier Rebul'den Nasıl Alışveriş Yapabilirsiniz?


Atelier Rebul ürünlerimizi satın almak için, resmi web sitemizi ziyaret edebilir veya Atelier Rebul Mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. Online alışveriş yapmak isteyen müşterilerimiz, kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde kolayca istedikleri ürünleri bulabilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirler. Kalitemiz, özgünlüğümüz ve tarihi mirasımızla öne çıkan bir marka olarak, müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyoruz.