GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ&VÜCUT KREMİ SPF 30 (150ML)

Güvenli Fiziksel Güneş Koruması

Yüz ve vücut kullanımına uygun, bu hafif yapıdaki, hipoalerjenik güneş kremi, UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek ve güvenli koruma sağlar.
İçeriğindeki vitamin E bakımından zengin buğday tohumu yağı, cildi beslerken, güneşin oksidatif etkilerine karşı antioksidan etki gösterir.
Doğal pancar kökü özü ve diğer doğal içeriklerle anlık ve güçlü nemlendirme etkisi sağlarken, ciltte vitamin d sentezini destekler, uzun vadede cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.
Hafif ve yapışmayan yapısı ciltte ağırlık yapmaz, parlamaya neden olmaz. Akışkan dokusuyla ciltte kolayca yayılır, hızlı emilir, beyaz leke bırakmadan kadifemsi, pürüzsüz ve mat bir bitiş sağlar. Suya karşı dayanıklıdır.

Toksik Olmayan Formül

Oktinoksat, Oksibenzon ve Oktokrilen gibi şüpheli kimyasal filtre ve nanopartikül içermez.
Alerjen içermeyen parfüm kullanılmıştır.Hipoalerjenik formülüyle hassas dahil tüm ciltler için uygundur. Komedojenik değildir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben, parafin, ftalat, suni renklendirici ve silikon içermez.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 15 dakika önce yüz ve/veya vücut bölgesine bol ve eşit miktarda uygulayın ve masaj yaparak yayın. Özellikle yüzmeden, terlemeden ya da havlu kullanımından sonra korumayı sürdürmek için yeniden uygulayın.
189,90 TL